PAR MUMS

AGNI jau vairāk kā 25 gadus darbojas kā kamīnu firma, kura pirmā Latvijā piedāvāja ekskluzīvās Rietumeiropas kamīna kurtuves un apdares. Pieaugot klientu vēlmēm, laika gaitā esam paplašinājuši darbības sfēru, un šobrīd AGNI veiksmīgi nodarbojas ar kamīnu, akmens izstrādājumu un dūmvadu ražošanu, projektēšanu, tirdzniecību un montāžu, kā arī individuālu kamīnu projektu izstrādi. AGNI piedāvājums ietver plašu kurtuvju klāstu, dažādu stilu apdares, plašu cenu diapazonu.

Veiksmīgas sadarbības rezultātā esam kļuvuši vairāku partnerkompāniju oficiālajiem pārstāvjiem un ekskluzīvajiem izplatītājiem Latvijā:
  • Modernie kamīni no Francijas kompānijas Focus, kas ieguvusi vairākas balvas dažādos starptautiskos dizaineru un arhitektu konkursos
  • Ekskluzīvas akmens durvis no Vācijas kompānijas Tueren-Art
  • Moderni elektriskie kamīni no Anglijas firmas Flamerite Fires un RubyFires
  • Augstākās kvalitātes karnīzes un griestu centri no Beļģijas kompānijas NMC
  • Akmeni klientiem piegādājam no pasaulē pazīstamām kompānijām - Antolini Luigi & Co un Marcolini Marmi no Itālijas.
Apmeklējot Salonu AGNI (Brīvības ielā 173, Rīgā), Jums būs iespēja pašiem iepazīties ar plašo produktu klāstu, apskatīt katalogus, saņemt profesionālus pakalpojumus un konsultācijas no AGNI darbiniekiem. Mēs saviem klientiem vienmēr piedāvājam augstākās kvalitātes produktus, kā arī individuālus risinājumus, kas apmierina pat visprasīgāko klientu vēlmes.

Uzskatām, ka jebkuras klienta vēlmes ir realizējamas un ticam, ka idejām un sapņiem nav ierobežojumu!