Kamīnu Piederumi

SIA "AGNI" saviem klientiem piedāvā kamīnu piederumus (dzirksteļsietus, stiklus, malkas grozus, piederumus un garos sērkociņus) gan no angļu kamīnu ražotāja Stovax, gan Schossmetall - Vācija, kā arī Lienbacher - Austrija, kas tieši specializējas kamīnu piederumu ražošanā.
Izvēles klāsts ir ļoti plašs - sākot ar apzeltītiem klasiskajiem kamīnu piederumiem līdz pat moderniem un interesantiem dizainiem. Tiek piedāvātas arī malkas kastes un grozi. Daļu no piedāvājuma klāsta var apskatīt salonā AGNI. Piegādes termiņi ir ļoti savlaicīgi - vidēji nedēļas laikā visi pasūtījumi tiek piegādāti. Par cenām un pārējiem jautājumiem griezties salonā AGNI, Brīvības ielā 173, vai zvanot 67379094 vai rakstot uz e-pastu: info@agni.lv par Jums interesējošiem jautājumiem.

Piedāvājam arī izgatavot stiklus kamīniem, pēc Jūsu individuālajiem izmēriem. Izpildes termiņš 2-3 darba dienas. Ugunsdrošie kamīna stikli ir 5mm biezumā, kā arī izmēram nav nozīmes, jo katrs stikls tiek gatavots pēc Jums vēlamajiem izmēriem. 

Schossmetall katalogs ar cenām -  SCHOSSMETALL KATALOGS   
Lienbacher katalogs ar cenām - LIENBACHER KAMĪNU PIEDERUMI
Stovax katalogs - STOVAX KAMĪNU AKSESUĀRI