Новости

LAIMĪGU 2018.GADU!!! Jūsu AGNI!
Vēlamies pateikties par kopīgi realizētajiem projektiem 2017.gadā. Salons būs slēgts no 29.decembra līdz 1.janvārim, ieskaitot! Tiekamies jaunajā gadā!2017.gada 14.novembris - FOCUS kļūst BALTS!

Focus ilgstoši pētījis iespējas iekļaut savā piedāvājumā arī balto gala apdari, tradicionālās melnās krāsas vietā. Beidzot tas ir noticis un 4populārākie modeļi - Gyrofocus, Domofocus, Ergofocus un Bathyscafocus ir pieejami arī baltā krāsā. Pārliecinošais un stilīgais - baltā krāsa ienesīs gaišumu un siltumu Jūsu telpā.

Dominiks Imbērs(Dominique Imbert) paskaidro kā šī krāsu maiņa padara savādākus Focus modeļus: "Gaismas spēle un ēnu atspīdums uz baltās krāsas, dod metāliskajam ķermenim gaisa vieglumu transformējot to lieliskā gaismas skulptūrā...Tam piemīt Vidusjūras šarms."2016. gada 9. novembris. FOCUS radījuši kamīnu virtualizācijas aplikāciju "FOCUS CREATION"

Agni piedāvā iepazīties ar jauno Franču dizaina kamīnu Focus aplikāciju, kura rod iespēju virtualizēt Focus modeļus savā interjerā ar planšetes vai viedtālruņa palīdzību. Pilnveido savu sapni, izvēlies savu Focus modeli ar aplikācijas palīdzību.

Pamācība. 

1. Lejupielādē aplikāciju "Focus Creation" savā planšetē vai viedtālrunī AppStore vai GooglePlay veikalā.


2. Izprintē mērķa lapu - spiežot šeit - www.focus-fireplaces.com

3. Novieto izprintēto mērķa lapu uz grīdas vietā, kur vēlies virtualizēt Focus kamīnu.

4. Atver aplikāciju, izvēlies savu Focus modeli, noskenē mērķa lapu un mērķējot uz lapas lēnām atejiet.


2016. gada 27. maijs.  LOTUS STOVES

Agni Latvijā piedāvā augstas kvalitātes dizaina krāsniņas no Dānijas - Lotus Stoves. Esam kļuvuši par ražotāja oficiālo pārstāvi un izplatītāju Latvijā. Pirmās krāsniņas jau ir atceļojušas un ir apskatāmas mūsu salonā Brīvības ielā 173, viena no tām Jubilee 35 krāsniņa, otra ir dizaina krāsniņa Lotus Prestige MagicVairāk informācijas www.lotusstoves.com.
2016. gada 27. maijs.  Agni Akmens Apstrāde

Agni daudzveidīgā un krāšņā dabīgā akmens izvēle Latvijā! Pagājušajā nedēļā papildinājām savu plašo noliktavas klāstu ar vairākiem interesantiem marmoriem, kurus piedāvājam Jūsu novērtējumam. Akmeņi apskatāmi Agni noliktavā - Krustbaznīcas ielā 11, Rīgā.

  

  

 

2016. gada 29. aprīlis. Agni stenda bilžu apskats no izstādes "Māja I 2016"

   

  

  

2016. gada 28. aprīlis. Agni piedāvā nelielu ieskatu no starptautiskās būvniecības, remonta un interjera izstādes  ''Māja. Dzīvoklis 2015", kas norisinājās Ķīpsalā. 

Agni kārtējo reizi pārsteidza apmeklētājus ar savu stendu, sniedzot iespēju aplūkot piekaramo Ergofocus kamīnu no Francijas, kā arī KFD design kurtuvi, abos iekšā gozējās bioetanola degļi no RUBYFIRES, sniedzot uguns baudījumu jebkura acīm un sirdīm! Apmeklētājiem bija iespēja aplūkot arī unikālo angļu Stovax klasisko kamīnu ar marmora apdari, kā arī pašu radītus mākslas šedevrus no akmens. Agni piedāvā individuālus kamīna risinājumus ar pilnu servisu, strādājot kopā ar dizaineriem, radīsim Jūsu sapņu kamīnu! Agni ir ar Jums jau kopš 1993. gada. Lūk arī bildes no izstādes 

  

      

 


2016. gada 8.marts - Uzņēmums "AGNI" izstādes "Māja I" stendā šogad piedāvās izbaudīt uguns un akmens skaistumu

Izstādes "Māja I 2016" apmeklētājiem uzņēmums „AGNI” stendā piedāvās aplūkot kamīnu un akmens mijiedarbību, iepazīties ar dažāda stila kamīniem, kurtuvēm un izbaudīt dabīgā akmens dizainu un pielietojumu interjerā.
Svinot franču dizainera Dominique Imbert 45 gadu dizaina jubileju, AGNI izstādē piedāvās aplūkot pašu pirmo grozāmo un iekarināmo kamīnu "Gyrofocus", kas radīts tālajā 1968.gadā un joprojām ir  kompānijas "Focus"populārākais modelis.
AGNI  fascinē akmens un uguns mijiedarbība interjerā, tāpēc arī savā stendā  viņi vēlas apmeklētājus pārsteigt ar dažādiem risinājumiem, sniegt konsultācijas esošajam vai nākotnes mājoklim, kurā vienmēr var atrast vietu gan kamīna omulīgajai uguns dejai, gan dabīgā akmens apburošajam skaistumam.

„AGNI” Latvijā jau kopš 1993.gada saviem klientiem piedāvā kamīnus, profesionālu servisu un pilnu montāžas ciklu. Laika gaitā uzņēmumam augot ir izveidota arī sava akmens apstrāde, ar iespējams plašāko akmens piedāvājuma klāstu noliktavā, kas ļauj uzņēmumam piedāvāt ļoti plašas individuālā risinājuma iespējas.

2016. gada 10. februāris - Ir tapusi jauna mājaslapa dekoriem - WWW.AGNIDEORI.LV

 Jaunajā mājaslapā var apskatīt pilnu NMC karnīžu produktu klāstu ar izmēriem un cenām. Griestu karnīzes, karnīzes sienām, grīdlīstes, griestu rozetes, kolonnas un pilastri, kā arī modernie sienas paneļi no poliuretāna, produkcijas izvēle ir milzīga. Otra kompānija ar ko ilgstoši sadarbojamies ir Francijas uzņēmums ATELIER SEDAP , kas ražo karnīzes un grieztu rozetes no ģipša. Pieejams katalogs ar piedāvājuma klāstu. 

 Mājaslapā arī var atrast mūsu sadarbības partnerus santehnikā - IMPERIAL BATHROOMS un BURLINGTON BATHROOMS, kas piedāvā ekskluzīvo klasisko angļu santehniku - podi, bideti, izlietnes, vannas, dušas, aksesuāri. Ir gan interjera bildes, gan PDF katalogi, kas ļaus Jums ieskatīties piedāvājumā. Par radiatoriem rūpēsies MHS radiators, kas piedāvā radiatorus no klasiskā stila līdz pat mūsdienīgi modernajiem, kā arī dizaineru veidotus dvieļu žāvētājus. Atradīsiet arī ekskluzīvās anglijas flīzes no ORIGINAL STYLES.

 2015.gada 15.augusts - AGNI piedālās Kanāla Regates sacensībās un uzvar!

Rīgas svētku ietvaros, AGNI ar panākumiem piedalījās Kanāla Regate sacensībās un šoreiz bijām visātrākie...patīkams pārsteigums gan mums, gan citiem!
Šogad visas 30 komandas bija pacentušās un piestrādājušas pie tērpiem un priekšnesumiem, kā arī šogad nestartējam BMX braucēji, kas ļāva finālā tikties ikgadējiem regates dalībniekiem...
AGNI klans ar devīzi - "Ugunīgs valdzinājums," finālbraucienā pārspējot Aerodium vēja jātniekus un TuPeles komandu ieguva balvu - "Ātrākais kanālbraucējs" un biļetes ar otrajām pusītēm uz jauno decembra Kabarē.
Paldies organizatoriem un dalībniekiem!
Piedāvājam mazu ieskatu AGNI klana piedzīvojumos un sasniegumos!

2015.gada 17.maijs -AGNI komanda startē Lattelecom Riga maratonā 5km distancē!
AGNI kolēģi ar otrajām pusītēm pirmo reizi piedalījās Lattelecom Riga marathon 5km skrējienā. Pasākums bija patīkams un priekš pirmās reizes esam ļoti apmierināti, ka visi 16 iekļāvāmies 50 minūšu robežās.
AGNI ātrākais skrējējs - kamīnmeistars Mārtiņš - 27 minūtes.
Patīkami, ka pēc skrējiena liela daļa apņēmās nākamgad skriet ne tikai ātrāk, bet arī pievarēt garākas distances.
Uz tikšanos nākamā gada maratonā!

2015.gada 16.februāris - KFD un KFDesign apmācības Polijā!

Kopš 2012.gada AGNI ir vienīgais oficiālais Koperfam dīleris Latvijā un tāpēc, 2015.gada 5.februārī AGNI kamīnmeistari devās uz apmācībām Polijā, lai iegūtu papildus zināšanas KFD un KFDesign kamīna kurtuvju apkopēs, iepazītos ar jaunajiem produktiem, precizētu montāžas un dažādās citas nianses, kuras nepieciešamas, lai pilnvērtīgi veiktu apkopes un stiprinātu tehniskās zināšanas un piedāvātu labāko servisu saviem klientiem.

   

2015.gada 15.janvāris - Jaunums no Focus kamīniem!
Mazs jaunums no Focus cheminées kamīniem. Stofocus2 no jaunā gada pieejams ne tikai melns vai antracīta, bet arī šāds.


2015.gada 6.janvāris - Par AGNI atklāto Akmens telpu raksta Latvijas Avīze.
Caurspīdīgais akmens. Latvijas uzņēmēji izveidojuši pārsteidzošu apdares materiālu ekspozīciju - raksts par AGNI Latvijas Avīzē:
http://www.la.lv/caurspidigais-akmens/

2014.gada 29.decembris - AGNI kolektīvs svin Ziemassvētkus un novēl Laimīgu 2015.gadu!!!
Ziemassvētki sagaidīti arī AGNI kolektīvā ar ģimenēm un bērniem. Paldies Laimas Šokolādes muzejam par viesmīlīgu uzņemšanu un lielisku sadarbību.
Paldies par sadarbību un uzticību sakām klientiem, dizaineriem, arhitektiem un partneriem - daudz dažādu, interesantu projektu paveikti 2014.gadā un turpināsim attīstieties un pilnveidoties arī nākamgad...
LAIMĪGU JAUNO 2015.GADU!!! UZ TIKŠANOS!
Ar Cieņu, AGNI komanda!


2014.gada 4.decembris - AGNI kamīns priecē Laimas Šokolādes Muzeja apmeklētājus.

Pavisam svaigi un ziemīgi! AGNI kamīns arī Laimas šokolādes muzejā no šī gada decembra.
Uzstādījām muzejam kamīnu ar smilšakmens apdari pie lielās Ziemassvētku egles un Ziemassvētku vecīša krēsla!
Patīkami un silti:)
— with Ruby Fires at Laimas šokolādes muzejs.

2014.gada 23.oktobris - AGNI iekļūst Dienas Biznesa veidotajā "Gazeļu" sarakstā

SIA Agni izaugsmi veicinājuši vairāki nozīmīgi kamīnu montāžas pasūtījumi jaunajos daudzdzīvokļu māju projektos Rīgā un Jūrmalā, ceturtdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Daļa no raksta un foto galerija pieejama arī elektroniski DB.LV - Kamīnu bizness iesilst
Visu rakstu Kamīnu bizness iesilst lasiet 2014.gada 23. oktobra laikrakstā Dienas Bizness.


2014.gada 10.oktobris - AGNI Stone Showroom video ir pieejams apskatei

AGNI 2014.gada 31.maijā atklāja jauno akmens ekspozīcijas telpu salonā - Brīvības ielā 173, Rīgā.

Beidzot ir iespēja apskatīties šo telpu ne tikai bildēs vai salonā, bet arī interesantā video klipiņā, kuru radījām.

Viss operatīvāk jaunumus publicējām AGNI Facebook lapā, tāpēc iesakām sekot mums arī tur!

AGNI Akmens ekspozīcijas telpas video - AGNI STONE SHOWROOM

2014.gada 4.oktobris - AGNI tiek nominēti Gada Balvai Dizainā 2014 un eksponēti izstādē Design Isle.

AGNI kolektīvs ir patiesi lepns par novērtējumu Latvijas Dizaina Gada Balvā 2014! Akmens Ekspozīcijas telpa jeb Stone Showroom bija nominēta starp Biroja Interjera dizaina finālistiem un mūsu darbs bija eksponēts arī Design Isle izstādē.

Paldies Latvian Designers' Society par lieliski noorganizēto Apbalvošanas Ceremoniju un sveicam visus Gada Balvas ieguvējus un arī nominantus, jo arī nominētam būt ir patīkami:)

Šeit vairāk informācijas un iesniegtie darbi Dizaina Gada Balvai 2014 - http://design.lv/lv/gada-balva-dizaina/gb-2014?category=1&discipline=1


2014.gada 30.augusts - AGNI florbolisti kļūst par Ghetto Games Superfināla Čempioniem!


2014.gada 30.augustā AGNI florbolisti kļūst par Ghetto Games Superfināla čempioniem. AGNI komanda Ghetto Floorball regulārajos turnīros visas sezonas garumā piedalījās itin bieži(16 reizes), taču tikai divas reizes izdevās izcīnīt godalgotas vietas un kopējā rangā ierindojās 6.vietā!!!
Superfinālā 11.novembra krastmalā AGNI komanda jau regulārajās grupas spēlēs pārsteidz visus pretiniekus un izcīna 1.vietu tā saucamajā "Nāves grupā" 1/4 finālā ar 1:0 tika pārspēta "Mafija" un 1/2 finālā ranga līderi "Posantre" tika nokautēti ar rezultātu 2:0, kas bija pārsteigums visiem. Līdz finālam bijām tikuši tikai ar uzvarām un diviem neizšķirtiem, tāpēc arī Finālā tika izcīnīta uzvara ar 3:2 pār Greenwood Team:)
GALVENĀ BALVA - Decembrī „Agni” dosies uz Gēteborgu (Zviedrija), lai klātienē atbalstītu Latvijas izlasi pasaules čempionāta mačos. Par šo braucienu rūpējas Latvijas Florbola savienība.
AGNI Direktors un AGNI komandas šefs Hārdijs Parādnieks izsaka milzīgu paldies saviem draugiem, kuri godam pārstāvēja AGNI komandu sezonas laikā - Hārdijs Parādnieks, Henrijs Ančs, Toms Hartmanis, Henrijs Uzraugs, Imants Parādnieks, Ralfs Freibergs, Rolands Vīgners un Aleksandrs Galkins.
Paldies arī Ghetto Games ģimenei par šo lielisko atmosfēru visas vasaras garumā un abiem Ghetto Floorball kūrētājiem - Kārlim Dārzniekam un Renāram Freibergam.
Ghetto Games
Foto: Renārs Buivids (Ghetto Family)

2014.gada 29.jūlijs - AGNI florbolisti nostiprinās TOP10 Ghetto Floorball.
AGNI florbolisti otro reizi šogad kāpj uz pjedestāla un smagā fināla cīņā pēcspēles metienos piekāpjas Eva Autonams florbolistiem un izcīna 2.vietu Ghetto Floorball 29.jūlija posmā. Esam nostiprinājušies TOP 10 komandu lokā, lai piedalītos 9.augustā festivālā Ventspilī un iespējams arī noslēguma finālā 30.augustā Krastmalā.

Foto: Kristaps Cibuļskis (Ghetto Family)

2014.gada 30.jūnijs - Jauni akmeņi AGNI noliktavā!
AGNI turpina noliktavas papildināšanu ar ejošajiem un jauniem akmeņiem. Šie akmeņi būs pieejami AGNI noliktavā no 2014.gada 1.jūlija
AGNI noliktavā šobrīd ir vairāk kā 160 dažāda veida akmeņi jebkurai gaumei - marmori, granīti, oniksi, travertīni utt.
Aicinām apmeklēt un apskatīt AGNI Akmens Apstrādes noliktavu Krustbaznīcas ielā 11, Rīgā kā arī izbaudīt AGNI izveidotos Akmens Showroom - gan Krustbaznīcas ielā 11, gan salonā Brīvības ielā 173, lai pārliecinātos par dažāda veida akmens skaistuma izmantošanu interjerā.

Akmens - Onyx Oliva(pulēts) 2cm Loksnes izmēri - 292x190cm Daudzums - 4 loksnes - 22m2 Akmens - Fior Di Bosco(pulēts) 2cm Loksnes izmēri - 310x150cm Daudzums - 8 loksnes - 37m2 Akmens -Emperador Dark Luxury(pulēts) 2cm Loksnes izmēri - 210x153cm Daudzums - 5 loksnes - 15m2 Akmens - Blue in the night (pulēts) 2cm Loksnes izmēri - 305x190cm Daudzums - 3 loksnes - 17m2 Akmens - Nero Marquina(pulēts) 2cm Loksnes izmēri - 225x120cm Daudzums- 4 loksnes - 10m2 Akmens - Breccia Oniciata (pulēts) 2cm Loksnes izmēri - 244x187cm Daudzums - 14 loksnes - 64m2 Akmens - Calacatta(pulēts) 2cm Loksnes izmēri - 270x150cm Daudzums - 10 loksnes - 40m2 Akmens - Crema Marfil Luxury(pulēts) 2cm Loksnes izmēri - 203x150cm Daudzums - 29 loksnes - 88m2

2014.gada 11.jūnijs- AGNI STONE SHOWROOM - jeb mūsu jaunā akmens telpa salonā!

AGNI, atzīmējot 21. dzimšanas dienu, savā salonā - Brīvības ielā 173 radījis Akmens telpu jeb „StoneShowroom”. Tās koncepta autors ir uzņēmuma akmens apstrādes vadītājs Gints Ozoliņš – projekts tika īstenots, piedaloties visai „Agni” komandai. Realizēts tika 5 mēnešu laikā un sākot ar jūniju telpa ir atvērta visiem mūsu klientiem, dizaineriem vai vienkārši interesentiem. Jaunajā telpā kompānija vēlas atklāt dabīgā akmens neierobežotās iespējas, efektus, kas rodas, izmantojot gaismas diodes, akmens veidu dažādību un krāšņumu, kā arī savas iespējas akmens apstrādē. Piedāvājam ieskatu dažās no bildēm.  FOTO:  Aleksandrs Kendenkovs

2014.gada 31.maijs - SIA "AGNI" 21.dzimšanas dienas dāvana!!!
Dzimšanas dienās ir patīkami saņemt dāvanas, tāpēc arī AGNI kompānija savā 21.jubilejā dāvanā saņēma šo VW Caddy Maxi un papildināja savu autoparku ar vēl vienu auto. Paldies Auto Republika puišiem par kvalitatīvo auto, jo mašīna tiešām izskatās kā jauna, lai gan ir 2010.gada modelis.

2014.gada 29.marts - APSVEICAM! AGNI vadītājs kopā ar HK Kurbads kļūst par Latvijas vicečempioniem.
AGNI atbalstītais Hokeja Klubs " Kurbads," kas šogad startēja Latvijas Hokeja Federācijas rīkotajā Latvijas  Virslīgas čempionātā , izcīnīja 2.vietu un sudraba medaļas. Lai gan regulāro sezonu HK "Kurbads" noslēdza 1.vietā, diemžēl izšķirošajā finālsērijā līdz 4.uzvarām nācās atzīt HS "Rīga/Prizma" pārākumu. Arī AGNI vadītāja, Hārdija Parādnieka, spēle aizsardzībā kaldināja komandas uzvaras( 27.spēles - 5 vārti un 12 piespēles, 17 punkti un 18 soda minūtes), taču ar to bija par maz, lai kļūtu par Latvijas čempioniem. Novēlam veiksmi nākamajā sezonā!!!

Vairāk informācijas HK "Kurbads" mājaslapā - bildes, video, spēļu apraksti!
www.hkkurbads.lv

2014.gada 4.marts - AGNI izstādē Progetto Fuoco 2014

AGNI pastāvīgi apmeklē lielākās izstādes, lai tiktos ar sadarbības partneriem un uzzinātu jaunumus kamīnu pasaulē. Tāpēc arī šogad devāmies uz Itāliju, lai apmeklētu kamīnu izstādi Progetto Fuoco 2014, kas norisinājās no 19 - 23.februārim Itālijas pilsētā Veronā.
Tikāmies ar saviem ilggadējiem sadarbības partneriem no dažādām valstīm - Focus, KFDesign, Axis,JC Bordelet un Seguin, MCZ un citām, kā arī vairākām firmām, kurām esam strādājuši ļoti minimāli vai tikai izstādes laikā iepazināmies, lai sāktu veidot sadarbību.
Visu redzēto, izrunāto un safotografēto nav iespējams šeit salikt, taču mazliet vairāk informācijas ir AGNI Facebook lapā - AGNI izstādē Progetto Fuoco 2014  AGNI - Jūsu idejām un sapņiem nav ierobežojumu!

2014.gada 12.februāris - AGNI apmeklē VERO DESIGN individuālo gāzes un malkas kamīnu rūpnīcu.
2014.gada 22.janvārī SIA "AGNI" projektu vadītājs un kamīnu meistars devās uz Beļģiju pie ilggadējiem sadarbības partneriem VERO DESIGN, kuri specializējas lielo un individuālo gāzes un malkas kamīnu kurtuvju ražošanā.
Tā kā arī Latvijā bieži vien tiek jautāts pēc kurtuvēm ar nestandarta risinājumiem un izmēriem, tad VERO DESIGN ir mūsu izvēle jebkurai kamīna idejai, kuru nevar realizēt ar standarta risinājumiem.
Pagaidām lielākais un garākais gāzes kamīns kāds ir izgatavots pēc individuālā pasūtījuma ir 10 metru garš un tas jau ir nopietns pieteikums tam, ka VERO DESIGN spēj realizēt jebkura prasīga klienta vēlmes.
Esam saņēmuši arī atjauninātu sertifikātu par šo kurtuvju montāžu, pieslēgšanu un plānošanu Jūsu projektos.

2014.gada 21.janvāris - AGNI apmeklē BELLFIRES gāzes kamīnu rūpnīcu.
Jaunais gads ir iesācies un darbi rit pilnā sparā. Lai turpinātu attīstīt un pilnveidot AGNI klientu apkalpošanu un servisu, no 20.janvāra līdz 25.janvārim devāmies uz Nīderlandi un Beļģiju.
20.janvārī ielidojām uz Nīderlandē pie saviem partneriem Bellfires Gashaarden, kur atjauninājām zināšanas par gāzes kamīniem, iepazināmies ar jaunumiem un izgājām atjaunotos tehniskās apkopes/apkalpošanas kursus.
Piedāvājam ieskatu gāzes kamīnu pasaulē un dizainā, kā arī pāris bildes no rūpnīcas un tehniskajām lietām.
SIA "AGNI" ir oficiālais Bellfires dīleris Latvijā un esam sertificēti šo kamīnu montāžai, pieslēgšanai un apkopei.

Bellfires gāzes kamīni

2014.gada 6.janvāris - AGNI aizvadītā Ziemassvētku balle!

AGNI kolektīvs Ziemassvētkus sagaidīja kopā ar Spiediens - Spiežot un Zirgojoties!!!
2013.gads aizvadīts un atskatoties uz paveikto varam būt gandarīti. Tāpēc nolēmām, ka kompānijas darbinieki ir pelnījuši kārtīgu humora devu un ballīti, lai kopīgi aizvadītu veco gadu un ar entuziasmu un prieku sagaidītu 2014.gadu.
Paldies Spiedējiem par vakaru un viesmīlīgu uzņemšanu 12.decembra šovā klubā Godvil.
P.S. Prieks, ka mūsu kamīns bija daļa no šī jestrā šova, kur īpašais viesis bija Armands Simsons.
Bildes no Improvizācijas Šova - Spiediens.com
Foto: Mārcis Baltskars

2014.gada 2.janvāris - Laimīgu 2014.gadu!!!


2013.gada 14.decembris - AGNI izcīna 3.vietu arī Ghetto Hockey 2.posmā
Arī otrajā Ghetto Hockey posmā AGNI komanda paklupa pusfinālā un nespēja pacīnīties par čempionu titulu.
AGNI komandas sastāvs: Hārdijs Parādnieks, Toms Hartmanis, Henrijs Uzraugs, Ronalds Cinks.
"Ghetto Hockey" vēsturē otrajā turnīrā sestdien, 14. decembrī Rīgā, "PSL" ledus hallē pirmo vietu izcīnīja "Rupuči", kuri finālā ar 4:2 pārspēja "Pikaču". Trešo vietu otro reizi izcīnīja "Agni".
"Ghetto Hockey" pirmās sezonas otrajā posmā startēja 30 komandas. Apakšgrupu izloze jau ceturtdaļfinālā vienā pārī saveda kopā 16. novembra turnīra čempionus "Pirātus" un bronzas komandu "Agni". Tieši šajā spēlē "Pirāti" arī nolika čempionu pilnvaras, bet "Agni" ceļu uz finālu aizšķēršoja "Pikaču", kas pusfinālā bija pārāks ar 5:4. Par otro finālistu kļuva "Rupuči", kas pusfinālā ar 7:1 sagrāva "Hokejam.lv/Entuziastus".
Vispirms mazajā finālā "Agni" kļuva par divkārtējiem trešās vietas ieguvējiem, pārspējot sāncenšus ar 7:6. Aizraujošajā titulcīņā "Pikaču" atklāja rezultātu, bet "Rupuči" atbildēja ar trijiem vārtiem pēc kārtas. "Pikaču" vēl izdevās samazināt rezultāta starpību, taču pēdējais vārds finālā tomēr piederēja "Rupučiem" - 4:2.
Pirmo reizi notikušajā "Hockey Revolution" spēcīgākā metiena konkursā, kura ātrumu ar radaru mērija "Dinamo" atraktīvākais līdzjutējs "Ragana Jurčiks", startēja teju 20 dalībnieku, bet finālā iekļuva Hārdijs Parādnieks ("Agni" ) un Rūdolfs Pētersons ("Rupuči" ). Par uzvarētāju kļuva Pētersons, kura raidītā ripa sasniedza 145 km/h ātrumu. Parādnieks atbildēja ar 137 km/h.
Teksts no Ghetto Games mājaslapas!

Foto: Renārs Buivids (Ghetto Family)

2013.gada 16.novembris - AGNI izcīna 3.vietu Ghetto Hockey 1.posmā

AGNI hokejisti piedalījās pirmajā GhettoGames organizētajā "GhettoHockey" turnīrā un izcīnīja 3.vietu, pusfinālā piekāpjoties pirmās vietas ieguvējiem "PIRĀTIEM".
Turnīrā piedalījās 34 komandas. AGNI komanda apakšgrupā izcīnīja 1.vietu un viegli tika pāri 1/8 un 1/4 fināliem, taču 1/2finālā ļoti veiksmīgi nospēlēja pretinieki, un nācās cīnīties spēlē par trešo vietu, kuru arī pārliecinoši ieguvām.
Paldies GhettoFamily un pārējām komandām - tiekamies nākamajā posmā jau 14.decembrī.
AGNI komandas sastāvs: Hārdijs Parādnieks, Toms Bluks, Edgars Adamovičs, Toms Hartmanis

"Ghetto Games" vēsturē pirmajā "Ghetto Hockey" turnīrā sestdien, 16. novembrī Rīgā, "PSL" ledus hallē pirmo vietu izcīnīja "Pirāti", apsteidzot HK "Rupuči", "Agni" un "Īso, garo, lielo, stipro".
Foto: Renārs Buivids (Ghetto Family)

2013.gada 31.oktobris - Pievedums AGNI akmens noliktavā!
AGNI turpina noliktavas papildināšanu ar ejošajiem un jauniem akmeņiem. Šie akmeņi būs pieejami AGNI noliktavā no 2013.gada Novembra vidus.
AGNI noliktavā šobrīd ir vairāk kā 160 dažāda veida akmeņi jebkurai gaume - marmori, granīti, oniksi, travertīni utt. Aicinām apmeklēt un apskatīt AGNI Akmens Apstrādes noliktavu Krustbaznīcas ielā 11, Rīgā kā arī izbaudīt tur AGNI izveidoto Akmens Showroom, lai pārliecinātos par dažāda veida akmens skaistuma izmantošanu interjerā.

Cappuccino (pulēts) 2cm biezumā. Loksnes izmēri 248x128cm Onix Miele(pulēts) 2cm bieuzmā. Loksnes izmēri 285x112cm. Bildē onikss ir izgaismots, lai parādītu gaismas caurlaidību. Palomino(pulēts) 2cm biezumā. Loksnes izmēri 305x170cm. ļoti interesants un krāšņs akmens, kurš interjerā veselā loksnē izskatās kā mākslas darbs. Port Laurent(pulēts) 2cm biezumā. Loksnes izmēri 296x187cm. Rosso Damasco(pulēts) 2cm biezumā. Loksnes izmēri 270x131cm. Botticino Classico (pulēts) 2cm biezumā. Loksnes izmēri 298x155cm Viens no Latvijā populārākajiem akmeņiem savas vienkāršības un cenas dēļ.  Emperador Brown Dark(Pulēts) 3cm biezumā. Loksnes izmēri 210x160cm.

2013.gada 11.oktobris - THE PEARL - Daudzdzīvokļu nams Baltezera krastā - AGNI kamīni.

Piedāvājam mazu ieskatu kā tapa pirmais no 30 AGNI kamīniem Baltezera krastā. Augstākās kvalitātes kurtuves no HARK un KFDesign. Akmens - Nero Assoluto Zimbabwe(leather) 2cm.
Realizācija: 2013.gada Jūlijs - 2013.gada Septembris/Oktobris. 
Objekts: Daudzdzīvokļu nams Baltezera krastā - The Pearl, Latvia

Sadarbībā ar:
Kristīni Plaudi - DEDE www.plaudedesign.lv
Juri Mitenbergu, Ervīnu Timofejevu, LNK Industries u.c.

Mazs ieskats projekta aprakstā no www.thepearl.lv:
"Dzīvokļa interjers ir tapis sadarbojoties projekta arhitektu birojam AB3D Jura Mitenberga vadībā un Latvijā pazīstamo interjera dizaina grupu Trentini. Dizaineru darba rezultātā ir tapis smalks, minimālistisks un gaisīgs interjers, kas savienojumā ar plašiem ezera skatiem no dzīvokļa logiem rada patiesi mierpilnu sajūtu.  Dzīvokļa apdares izpildījums ir noslīpēts, lai katra interjera nianse atbilstu premium klases dzīvojamo projektu kritērijiem. Sienu apdarē ir izmantots finierētā koka panelējums, tapetes, grīdu segums ir veidots no oša parketa dēļiem un Keope akmens masas flīzēm, kas rada askētisku un gaumīgu virtuves un sanmezglu zonu noformējumu. Dzīvokļa interjerā harmoniski integrētas ēkas nesošās betona kolonnas, saglabājot betona dabīgo toni un papildinot mūsdienīga interjera sajūtu. Projekta būvdarbu ģenerāluzņēmējs LNK Industries demonstrē augstu kvalitātes latiņu ēkas konstruktīvajā daļā un iekšdarbu veikšanā."

  AGNI - THE PEARL kamīns - Rasējums AGNI - THE PEARL - KFD kurtuve  AGNI - THE PEARL - akmens montāža AGNI - THE PEARL - uzmontēts kamīns ar akmeni un koka panelējumu 


2013.gada 30.septembris - MARMOMACC 2013 - Akmens izstāde Veronā, Itālijā!

Katru gadu AGNI apmeklē 2-3 izstādes Eiropā, lai uzturētu kontaktus ar sadarbības partneriem, meklētu jaunus kontaktus un smeltos jaunas idejas projektiem Latvijā...
Marmomacc ir lielākā akmens izstāde uz kuru AGNI dodas katru reizi, lai izbaudītu akmens dizaina un krāšņuma iespējas!
Piedāvājam apskatīt, mūsuprāt, dažas interesantas idejas un skaistas realizācijas.

Sekojiet arī citiem jaunumiem un bildēm AGNI Facebook lapā!

Jūsu, AGNI!

2013.gada 10.septembris - AGNI kļūst par LHF Virslīgas čempionāta komandas HK "KURBADS" atbalstītāju.

AGNI ar prieku paziņo, ka kļuvis par vienu no Hokeja Kluba "KURBADS" atbalstītājiem, kurā spēlē arī viens no AGNI projektu vadītājiem. Komanda pēc astoņām spēlēm ieņem 1.vietu LHF Virslīgas čempionātā hokejā.
Vairāk informācijas par spēlēm un HK Kurbads sasniegumiem facebook lapā vai arī www.hkkurbads.lv
VEIKSMI SPĒLĒS!

2013.gada 13.augusts - AGNI individuālais bioetanola kamīns Andrejsalas restorānā AQUA LUNA!

Individuālā bioetanola kamīna izgatavošana un montāža SIA "AGNI" izpildījumā.
Realizācija: 2013.gada jūlijs.
Foto: Māris Lapiņš
Autori: arhitekte, dizainere Zane Tetere, arhitekte Ieva Māķena, arhitekta asistente Paulina Kraszewska.
Izgatavošanas laiks: 15 darba dienas, montāžas laiks - 5 darba dienas.


2013.gada 29.jūlijs  - AGNI koka izstrādājumu projekts Vīnē, Austrijā!

2013.gada 17.jūlijā nodevām šī gada, pagaidām lielāko un sarežģītāko objektu.
AGNI objektā veica visu veida koka izstrādājumu(sienas paneļu, griestu, kolonnu, durvju, skapju, mēbeļu) piegādi un montāžu.
Montāžas laiks: 2013.gada 1.marts - 2013.gada 17.jūlijs. Objekts - Vīnē, Austrijā.
Piedāvājam ieskatu, mūsuprāt, interesantākajos kabinetos un koridoros no objekta. Kopumā darbi tika veikti 13 dažādos kabinetos, uzmontēti 12 dažāda izmēra skapji, 15 durvis, un ļoti daudz sienu un griestu paneļi.

   

2013.gada 23.jūlijs - AGNI atbalsts Entuziastu Hokeja Līgai!

2012/2013.gada EHL pirmās Zvaigžņu spēles atbalstītāji SIA "AGNI". Liels prieks, ka arī mūsu komanda uzvarēja ar rezultātu 11:10. Saņēmām pateicību no Entuziastu komandas. Prieks sadarboties un atbalstīt - par piemiņu saņēmām atzinības rakstu un Zvaigžņu spēles kreklu.
PALDIES! Turpināsim iesākto sadarbību arī nākamgad!


2013.gada 8.jūlijs - AGNI veikums LATVIJAS BALZAMA JŪRMALAS REZIDENCĒ!

Ilgi gaidītā publikācija jaunākajā Latvijas Arhitektūrā: Latvijas Balzama Jūrmalas rezidence(Realizācijas Gads 2009-2013)
Bildes un apraksts ir apskatāmas Latvijas Arhitektūras burtnīcā Nr.107 (Jūnijs/Jūlijs/2013)

AGNI realizētie darbi:
Marmora grīdas iekštelpās
3 malkas un 3 gāzes kamīnu piegāde un montāža
Dolomīta bruģa piegāde un ieklāšana ap ēku
Dūmvadu piegāde un montāža
Citi darbi


Projekta Autori: SZK UN PARTNERi
Arhitekti: A.Sīlis, E.Sīle, P.Kļava, U.Garančs
LA teksta autore Ilze Martinsone Mg.Art un Foto - Indriķis Stūrmanis.
Bilde no AGNI abonētā žurnāla versijas.

2013.gada 21.februārī - jauni kamīnu piederumi no LEINBACHER.

SIA "AGNI" saviem klientiem piedāvā jaunus un kvalitatīvus kamīnu piederumus, malkas grozus un citus elementus. Pagājušā gada nogalē noslēdzām vienošanos ar LEINBACHER kompāniju par sadarbību un tagad arī saviem klientiem Latvijā izplatām šos kvalitatīvos dizaina kamīna piederumus. Izvēles iespējas ir ļoti plašas, tāpat kā cenu amplitūdas sākas no 50 Ls ar PVN.

Leinbacher produkciju izvēlējāmies kvalitātes standartu, savlaicīgas piegādes un pieņemamās cenas dēļ. Pirms Ziemassvētkiem atvedām 10 jaunus kamīnu piederumus un malkas grozus, kurus klienti izpirka uz svētkiem. Tāpēc Marta sākumā salonā būs jauns pievedums ar vairāk kā 15 dažādiem kamīnu piederumiem, malkas groziem Jūsu izvēlei.

Gaidīsim Jūs mūsu salonā AGNI - Brīvības ielā 173, Rīgā.

Lai apskatītu pilnu produkcijas katalogu no LEINBACHER/Austrija/ spiediet šeit: LEINBACHER KAMĪNU PIEDERUMI


2012.gada 21.decembrī - LAIMĪGU 2013. GADU!!!


2012.gada 1.novembris - 31.decembris - SALONA EKSPOZĪCIJAS IZPĀRDOŠANA!

Salona precēm līdz 2012.gada beigām būs īpašas cenas, kuras pieejamas šajos katalogos. Sakarā ar salona ekspozīcijas atjaunināšanu un jaunu kamīnu kurtuvju un portālu plānoto pievedumu pēc Jaunā gada - piedāvājam Jums labākās cenas salonā esošajiem kamīniem, kurtuvēm, portāliem un kamīnu piederumiem.

Kamīnu kurtuvju izpārdošana 2012 -  Pilns kurtuvju un kamīnu katalogs šeit:
Kamīnu portālu un apdaru izpārdošana 2012
Kamīnu piederumu un aksesuāru izpārdošana 2012- Pilns piederumu katalogs šeit: 10.07.2012 - Sadarbībā ar AGNI, KFD un KFDesign kurtuvju katalogi arī pieejami latviešu valodā!
SIA "AGNI" sadarbība ar KFD un KFDesign kamīna kurtuvju ražotāju kļūst veiksmīgāka un jau drīzumā mūsu salonā būs pieejami jaunie modeļi no KFD sērijām. Pavisam drīz arī AGNI kļūs par ekskluzīvu KFD kurtuvju izplatītāju Latvijā. AGNI Salonā pieejami jau 4 modeļi no visām KFD un KFDesign kurtuvju sērijām.
Lai apskatītu katalogu pilnā izmērā, spiediet uz zilā teksta virs bildes.
                                                       
KFDesign LINEA kurtuves                        KFD ECO iLINE kurtuves                     KFD iLUX90 un ECO70 kurtuves
                                    


18.05.2012 - AGNI kļūst par KFDesign un KFD kamīnu kurtuvju pārstāvi Latvijā.

SIA”AGNI” turpina paplašināt savu piedāvājuma klāstu klientiem un viens no jaunieguvumiem, gan AGNI kompānijai, gan mūsu klientiem ir KFDesign kamīnu kurtuves. KFDesign kurtuves izvēlējāmies pateicoties ļoti pieņemamām cenām, augstajai kvalitātei un operatīvajiem piegādes nosacījumiem(līdz 2 nedēļām). Visām kurtuvēm ir izmantotas augstākās tehnoloģijas un materiāli, lai pilnībā nodrošinātu klientu vēlmes un augstās kvalitātes prasības kamīniem. Lai iepazītos vairāk ar KFD un KFDesign kurtuvju sērijām, apmeklējiet mūsu mājaslapas sadaļu - Kamīni vai arī KFD mājaslapu.

Mūsu salonā jau apskatāmas divas kurtuves, gan Linea 1050 H no LINEA sērijas, kur ietilpst lielformāta kurtuves, gan Eco iLINE 5172 R stūra kurtuve no ECO iLINE sērijas, kur ietilpst gan apkures, gan stūra kurtuves ar vai bez paceļamā mehānisma. Pagaidām salonā ir pieejami katalogi angļu valodā, taču uz jūnija vidu būs katalogi arī latviešu valodā, kas būs pieejami, gan AGNI salonā, gan šeit elektroniskā formā.

KFDesign LINEA 1050 H - Kurtuve pieejam salonāKFD ECO iLINE 5172 R stūra kurtuve - pieejam AGNI salonā Brīvības ielā 17310.05.2012 - Pasaules labākie EcoSmart Fire bioetanola kamīni arī pieejami AGNI klientiem.

SIA”AGNI” jau informēja, ka 2012.gada saviem klientiem piedāvās vairākus jaunumus no jauniem kamīnu ražotājiem, kurus Latvijā piedāvās SIA "AGNI." Viens no pirmajiem jaunumiem ir papildinājums AGNI bioetanolu kamīnu un degļu klāstam. EcoSmart Fire ir Austrālijā radīts brends, kurš iekarojis pasauli ar saviem kamīnu dizainiem un dažāda izmēra bioetanola degļiem. EcoSmart Fire bio kamīnus Jūs varat novietot jebkur, iebūvēt jebkurā mājas konstrukcijā kā arī papildināt dārza interjeru vai arī radīt dzīvā kamīna noskaņu. Pie EcoSmart Fire kamīnu ražošanas un dizaina ir strādājuši ļoti dažādi dizaineri, taču ik gadu produkcijas klāsts tiek papildināts. Ļoti bieži šos kamīnus izvēlas restorānu vai viesnīcu īpašnieku, jo tos ir viegli kopt un nav nepieciešams ne dūmvads, ne papildus ventilācija, jo bioetanols neizdala nepatīkamu smaržu. AGNI saviem klientiem tagad piedāvā divus biokamīnu ražotājus - Radius Design un EcoSmart Fire. 

Kāpēc tieši EcoSmart Fire?

Šie kamīni izceļas ar savu augsto kvalitāti un realizācijas iespējām. Katra sīkākā detaļa EcoSmart Fire kamīniem ir nostrādāta līdz maksimumam. Tā degšanas laiks ir no 4 stundām līdz pat 10 stundām. Liels pluss šiem kamīniem ir tāds, ka tie vienmēr atrodas vairākus soļus priekšā citām firmām, gan dizaina ziņā, gan tehnisko parametru ziņā un, protams, kvalitātes ziņā. EcoSmart Fire mājaslapā iespējams apskatīties lietošanas video, uzpildīšanas video un citus video, kas nepārprotami pārliecina, ka EcoSmart Fire bioetanola kamīni ir labākā iespējamā izvēle Jūsu interjeram, ja nav iespēja izbūvēt malkas vai gāzes kamīnu un ir vēlēšanās pēc dzīvās uguns interjerā.

AGNI salonā ir iespēja iepazīties ar visu piedāvājuma klāstu un saņemt konsultācijas. Kā arī jau esošajiem bioetanola kamīnu lietotājiem iesakām izvēlēties AGNI piedāvātu 96,6 % bioetanola šķidrumu no Radius Design. Cena ir 12 Ls ar PVN par 3 litriem.

28.04.2012 - AGNI apmeklē lielāko kamīnu izstādi pasaulē PROGETTO FUOCO /Verona, Itālija/

SIA”AGNI” katru gadu apmeklē lielākās pasaules izstādes kamīnu un akmens nozarē. Jau otro gadu pēc kārtas devāmies uz Itālijas pilsētu Veronu, kur piedalās gandrīz visi pasaules kamīnu brendi. AGNI šī gada mērķis bija vienoties par pārstāvniecību Latvijā pāris kamīnu kompānijām, kuras no maija beigām varēs novērtēt arī AGNI salonā Brīvības ielā 173. Pagaidām tās paturēsim noslēpumā, taču drīzumā salona ekspozīciju papildināsim ar lielisku stūra kurtuvi un gandrīz metrus garu kurtuvi par ļoti iekārojamām cenām. Izstādes laikā tikāmies arī ar mūsu sadarbības partneriem un kamīnu ražotājiem, kurus jau piedāvājam Latvijas iedzīvotājiem - Axis/Francija/, Bordolet/Francija/, Focus/Francija/, Invicta/Francija/, Laudel/Francija/, Pallazzetti/Itālija/, kā arī vairākiem citiem jau esošajiem partneriem, kuri izstādes laikā prezentēja jaunos kamīnu modeļus un informēja par citiem jaunumiem kamīnu nozarē. Laikam vislielākais gods bija satikt arī pašu Focus radītāju un dizaineri Dominique Imbert, kurš pats prezentēja jauno modeli, kurš būs pieejams ap 2012.gada beigām. Zemāk apskatāmi jaunākie Focus kamīnu modeļi. Jaunākais Eurofocus modelis ir kļuvis ne tikai par kamīnu kā dizaina elementu ar lielu liesmas redzamību un zemu efektivitāti, bet par pilnībā slēgtu kamīnu ar lielu siltuma atdevi kā lielākajaia daļa kamīnu kurtuvju. Itālijas tirgū milzīgu popularitāti jau vairākus gadus ir iekarojuši granulu kamīni, taču Latvijā joprojām tirgus daļa šāda tipa kamīniem ir ļoti maza. Pārsvarā granulu kamīns asociējas ar granulu katlu, kuru novieto pagrabstāvā un kurš pilda savu funkciju, taču lielākā daļa jauno granulu kamīnu ir ļoti moderni un askētiski. Ja mājas interjerā nepieciešams klasiskāks dizains, tad iespējams izvēlēties iebūvējamos granulu kamīnus, kuri gandrīz nemaz neatšķiras no klasiskajām kamīna kurtuvēm. Atšķirība tikai tāda, ka tas tiek kurināts ar granulām un darbojas automātiski līdz pat 36 stundām.

Šoreiz uz izstādi devās AGNI pārstāvis Hārdijs Parādnieks un labākais Latvijas/Agni kamīnmeistars Jānis Miglāns. Zemāk redzamas vairākas bildes no izstādes kā arī maza daļiņa no mūsu ceļojumu, jo kāpēc gan neapvienot lietderīgo ar mazu, bet pelnītu atpūtu Venēcijā, pirms došanās atpakaļ uz Latviju.

         

05.04.2012 - MHS Radiators turpina priecēt ar jauniem dvieļu žāvētājiem un radiatoriem!

SIA”AGNI” sadarbības partneris no Anglijas „MHS Radiators”  ir radījis jauna dizaina radiatorus un dvieļu žāvētājus, kuri ir kā kompliments katram interjeram. Katrs no jaunajiem modeļiem ir atšķirīgs, izsmalcināts un praktisks. Patiesa radiatoru elegance un izsmalcinātais dizains ir saskaņots ar pieņemamām cenām, ļaujot klientam papildināt interjeru ar elegantu un praktisku dvieļu žāvētāju.

Par radiatoru un dvieļu žāvētāju krāsām, izmēriem un tehnisko specifikāciju griezties salonā AGNI - Brīvības ielā 173, Rīgā.

Priecīgas Lieldienas vēlot visiem AGNI klientiem, gan esošajiem, gan topošajiem!

30.03.2012 - Dizaina pasaules iekārojamākais kamīns izstādīts arī AGNI salona telpās - Brīvības ielā 173.
SIA "AGNI" viens no lielākajiem lepnumiem ir franču dizainera Dominique Imbert pirmais lolojums Gyrofocus, kurš radīja revolūciju kamīnu nozarē un joprojām, 40 gadus pēc pirmā modeļa izgatavošanas, ir arhitektu, dizaineru un AGNI klientu populārākais modelis. Jau no 2.aprīļa šo modeli varēsiet novērtēt arī Jūs - AGNI salona telpās. Gyrofocus pirmsākumi sākās tālajā 1968.gadā, kas pārsteidza un turpina pārsteigt pasauli ar savu eleganci, vieglumu un funkcionalitāti. Šis Focus kamīns ir iekarināms griestos un to var grozīt jebkurā Jums vēlamajā virzienā pa apli. Lielisks interjera un papildus apkures elements Jūsu mājoklim. Gaidīsim Jūs ciemos. AGNI ir oficiālais un vienīgais Focus pārstāvis un izplatītājs Latvijas teritorijā.
   

Lai vairāk uzzinātu par Gyrofocus vēsturi un tā izmantošanu interjera plānošanā, lūdzu apmeklējiet šo saiti vai arī AGNI salonu.
http://www.gyrofocus-pulchra.com/

14.03.2012 - JAUNUMS no RADIUS dizaineriem!
SIA "AGNI" sadarbības partneri Vācijā radījuši jaunu un elegantu malkas turētāju, kurš lieliski iederēsies Jūsu mājokļa interjerā. Malkas koks ir veidots no melnā metāla un pieejams, gan pie sienas stiprināms, gan uz grīdas stāvošs. Malkas koka platums un dziļums ir 61cm un 29cm, taču augstumam var izvēlēties šādus izmērus 90cm, 170cm un 90.5cm uz grīdas stāvošajam modelim. Cenas sākot no 280 Ls.


11.01.2012 - SIA "AGNI" atbalsta seriālu "SAVĒJIE"
Pagājušonedēļ, seriāla "SAVĒJIE" filmēšanas mājā piegādājām AGNI ilglaicīgo sadarbības partneru Imperial Bathrooms čuguna vannu ar lauvas zelta kājām. Katrs mēģina atbalstīt savējos cik iespējams, tāpēc arī AGNI tic šī seriāla dziļākai būtībai un vēstījumam par SAVĒJIEM, par ģimeni, mīlestību, uzticību, komfortu un saticību. Seriāla veidotājiem novēlam veiksmīgu gatavošanos filmēšanas procesam.
 14.06.2011.- Новый сайт AGNI!

Сегодня мы запустили новый сайт, но необходимо еще кое-что улучшить. В дальнейшем будем информировать о новейших предложениях. Совсем скоро начнем действовать в социальных сетях, будем устраивать акции и конкурсы! Надеемся, что новая версия покажется Вам гораздо удобнее и понятнее. Ждем в гости  по адресу: Рига, ул.Бривибас 173!

http://www.youtube.com/watch?v=PInRbX6ra_k&feature=player_embedded