Imperial Bathrooms santehnika


Cilvēki bieži runā par kvalitāti un pilnību, bet ko viņi patiesībā ar to domā? Imperial Bathrooms tas nozīmē izmantot tikai augstākās kvalitātes materiālus un pielietot tradicionālas, praksē pārbaudītas ražošanas metodes. Ar mīlestību veidot katru smalkāko izstrādājumu, lai nodrošinātu absolūtu produkta kvalitātes izcilību. Tieši tādas kvalitātes santehniku ražo Imperial Bathrooms. Arī SIA “AGNI”  piedāvā Jums prestižāko un augstākās kvalitātes vannas istabas aprīkojumu tieši Jūsu dzīvesvietā jau vairāk kā 10 gadus.

Imperial santehnika nav vienkārši santehnika, tas ir Jūsu mājokļa interjers, stils un status. No santehnikas klāsta var izvēlēties klasiskās angļu čuguna vannas, dušas, pilnu vannas istabas aprīkojumu no podiem, izlietnēm, līdz pat krāniem, caurulēm un ventiļiem. Santehnikas klāsts ir tik plašs, ka bieži vien klienti, katalogu lasa kā žurnālu, jo tas ir patiesi apbrīnas un novērtējuma vērts. Ar pilnu preču klāstu varat iepazīties pie mums salonā, kur Jums atbildēs uz Jums interesējošiem jautājumiem un palīdzēs izvēlēties piemērotākos risinājumus santehnikas iegādei.

Kopš pagājušā gada Imperial santehnikas mājas lapa ir pieejama arī latviešu valodā, tāpēc ar pilnu produktu klāstu varat iepazīties šeit: imperialbathroom.com vai apmeklē www.agnidelori.lv mājaslapu.