Karnīzes

nmc


Karnīžu pilns produktu katalogs ar cenām - WWW.AGNIDEKORI.LV

 Jaunajā mājaslapā var apskatīt pilnu NMC karnīžu produktu klāstu ar izmēriem un cenām. Griestu karnīzes, karnīzes sienām, grīdlīstes, griestu rozetes, kolonnas un pilastri, kā arī modernie sienas paneļi no poliuretāna, produkcijas izvēle ir milzīga. 

SIA "Agni" saviem klientiem piedāvā tikai augstākās kvalitātes poliuretāna karnīzes no NMC un ģipša izstrādājumus gan no Francijas kompānijas Atelier Sedap, gan mūsu pašu ražotas. Ar NMC  jau darbojamies vairāk kā 10 gadus un klienti novērtē, gan kvalitāti, gan dizainu. Piedāvājam gan polistirola karnīzes no Nomostyl sērijas, kuras ir mīkstākas un lētākas, kā arī plaši pazīstamo - sēriju Arstyl, kuras pamatā ir poliuretāns, kurš ir daudz cietāks un izturīgāks pret triecieniem kā Nomostyl. Pie mums salonā, Brīvības ielā 173, Jums būs iespēja apskatīties un iegādāties dažāda veida karnīzes, griestu centrus, kolonnas, pilastrus un kājlīstes, kā arī ģipša izstrādājumiem piedāvājam sava tēlmākslinieka pakalpojumus. 

 


 

ATELIER SEDAP ir Francijas uzņēmums , kas ražo karnīzes, grieztu rozetes, pilastrus, kolonnas un kamīna apdares no ģipša. Lai apskatītu katalogu spied šeit - ATELIER SEDAP