Apdares materiāls - PROMAFOUR

PROMAFOUR - labākais risinājums Jūsu kamīna izolācijai un apdarei - AGNI oficiālais pārstāvis!

Tomēr mēs bieži aizmirstam, ka uguns un siltums var izraisit lielas briesmas. Izvēlētā apsildīšanas veida un neatbilstoši izvēlētu būvmateriālu dēļ var izcelties ugunsgrēks. Tādēļ „Promat” ir radījis  „PROMAFOUR®” sistēmu – pirmo komplekso risinājumu kamīniem. „PROMAFOUR®” ir drošs, uzticams un ilgmūžīgs risinājums Jūsu kamīna ierīkošanai! „PROMAFOUR®” izstrādājumi izceļas ar to, ka tos viegli montēt, izmantojot vienkāršus darbarīkus, tos nav nepieciešams papildus apmest, ja vēlaties krāsot, vai līmet tapetes. „PROMAFOUR®” ir ideāls risinājums kamīnu ierikošanai jaunās ēkās vai īstenojot renovācijas projektus.
Kamīns Jūsu mājai rada pievienoto vērtību. Tas ne tikai uzlabo vidi un padara to jauku, bet ari ļauj racionāli izmantot enerģiju.

Drošs un uzticams
„PROMAFOUR®” būvniecības plāksnes ir nedegošas un iztur ļoti augstu temperatūru(lidz 1000 °C). Tajās nav līmes, kas varētu izdalīt kaitinošu smaku vai kaitēt plākšņu savienojuma vietām.
Estētika un ērtības
„PROMAFOUR®” būvniecības plāksnēm ir dabīga gluda virsma, kas ideāli piemērota krāsošanai bez papildus apmešanas. Pateicoties minimālai iespējai izplesties un sarauties karsēšanas laikā, pilnīgi samazinās draudi, ka
var parādities plaisas, mikroskopiski plīsumi vai deformācijas.
Izolējot kamīna grīdu un aizmugures sienu ar „PROMASIL®-1000L” plāksni, siltuma zudumi stipri samazināsies. Lielās „PROMAFOUR®” būvniecības plakšņu siltumietilpības dēļ, uzkrātais siltums telpā sadalīsies vienmērīgi. Kad uguns nodzisis, kamīns turpinās izplatīt siltumu.
Mehāniska izturība un solīds izskats.
PROMAFOUR®” būvniecības plāksnes izgatavotas no kalcija silikāta un cementa. Tā rezultatā – izturīgas sieniņas, pat izvēloties 12 mm, 15 mm vai 18 mm biezumu. Bez papildus stiprinājumiem uz tām var piekarināt rāmjus, gleznas un platekrāna televizorus.
Ātra un vienkārša uzstādīšana
„PROMAFOUR®” būvniecības plāksnes viegli sagriežamas ar parastajiem koka apstrādes darbarīkiem un montējamas, izmantojot standarta skrūves, skavas un nedegošu līmi „PROMAFOUR®-GLUE 1000”.

SIA "AGNI" saviem klientiem piedāvā kamīna montāžu, gan ar Promafour sistēmu, kas papildus atdod siltumu pēc kurināšanas, gan ar Promasil 1000L izolācijas loksnēm, kas neatdod papildus siltumu, bet ir daļa no Promafour sistēmas, kā arī piedāvājam veikt kamīna montāžu no ugundrošā ģipškartona. Jebkura no šīm kamīna montāžas sistēmām pildīs savu uzdevumu daudzus gadus, taču svarīgākais ir saprast vēlmes un iespējas, kā arī vienmēr uzticēt kamīna montāžu profesionāļiem, lai kuru no kamīna montāžas veidiem Jūs izvēlētos.

Vairāk informācijas šeit - PROMAFOUR kamīna sistēmas buklets