KFDesign kurtuves

KFDesign kamīna kurtuves - Augstākā kvalitāte un moderns dizains!

KFD LINEA sērija - kurtuves ar stiklu bez metāla rāmja, labas cenas, augsta kvalitāte. Ļoti kluss giljotīnas mehānisms, automātiskais šīberis, paceļot stiklu, šīberis atveras, un neļauj telpā ievadīt dūmus. Kurtuvēm komplektā nāk šamota plāksnes, kuras aizsargā metāla konstrukciju no deformācijas un rada lielāku sadegšanas efektivitāti. Ir iespējams pievienot svaigā gaisa pievadi no āras. Linea sērijai papildus iespējams pievienot elektrisko - uz pults vadāmu stikla pacelšanas/nolaišanas mehānismu. KFD ir padomājuši par visu. Atliek tik izvēlēties sev vēlamo modeli. Cenas sākot ar 2800 Euro. Vairāk info par sēriju zemāk.

  KFDesign kamīna kurtuve LINEA H 1320 2.0 Cl  KFDesign kamīna kurtuve LINEA H 1180 2.0 Cl   KFDesign kamīna kurtuve LINEA H 1050 2.0 Cl    KFDesign kamīna kurtuve LINEA H 920 2.0 Cl    KFDesign kamīna kurtuve LINEA V 810 2.0 Cl  KFDesign kamīna kurtuve LINEA V 1080  2.0 Cl     KFDesign kamīna kurtuve LINEA V 1190 2.0 Cl      KFDesign kamīna kurtuve LINEA V 1070  2.0 Cl      KFDesign kamīna kurtuve LINEA DF H 1180  2.0 Cl        KFDesign kamīna kurtuve LINEA DF V 1190  2.0 Cl

KFDesign kamīnu kurtuvju sērija LINEA - LIELA IZMĒRA KURTUVES

Dzīvā uguns ir priekšnesums savā būtībā. Modernie interjera dizaini respektā tā skaistumu. Jo mazāk rotas, jo labāk. Betons, akmens, koks, keramika, ģipsis, stikls un metāls. Šādā kompānijā, uguns liesma izskatās vislabāk, kad redzama vienkāršā un askētiskā rāmī. Lieliski materiāli, funkcionalitāte, drošība un vienkāršas formas – tās ir tikai dažas priekšrocības mūsu kamīna kurtuvēm. Vai Jūs domājat par neparastu kamīnu? Mēs esam Jūsu labākā izvēle!

KFDesign kamīna kurtuves paredzētas ilgstošai kurināšanai. KFDesign kamīna kurtuves izmanto jaunākos risinājumus un progresīvas tehnoloģijas. Šīberis atveras, kad durvis tiek paceltas augšup, lai dūmi nokļūtu skurstenī nevis telpā. Durvis aizverot, šīberis aizveras automātiski.* neattiecas uz caurskatāmajām kurtuvēm.

Ārējā kurtuves daļa ir izgatavota no 4mm ST37.2 metāla(1). Iekšējās kurtuves sastāvdaļas ir izturīgas pret augstu temperatūru. Kurtuves apakšējā daļa ir izgatavota no ugunsdroša materiāla(2), sānu daļas un aizmuguri(3) ir izgatavotas no vermikulīta ( H Cl modeļiem aizmugurējā daļa ir no čuguna). Nolietojamās detaļas kurtuves iekšpusē ir viegli pieejamas un nomaināmas.

Moderns dizains – durvis bez rāmja, kad visa kurtuve ir redzama. Lieliskais uguns liesmas skats ir pirolīzes un pareizas gaisa cirkulācijas rezultāts kurtuves iekšpusē. Tāpēc ļoti reti kad nepieciešama stikla tīrīšana ar rokām.

KFDesign Linea 2.0 kurtuves var izmantot tiešu ārējā gaisa pievadu kamīnam. Gaisa pieplūdi var precīzi regulēt vai pilnībā aizvērt. Tas ir ļoti svarīgi modernās, labi siltinātās ēkās. Dūmu deflektors KFDesign kurtuvēs ir radīts, lai maksimāli izmantotu kurtuves apkures kapacitāti. Dūmu gaitā uz skursteņa izvadu, sadegšanas gāzes atsitas pret deflektoru vairākas reizes, tādā veidā dūmi un gāzes paliek ilgāki laiku sadegšanas kamerā. Daļiņas, kuras citā gadījumā būtu nokļuvušas pa taisno kurtuvē tiek pilnībā sadedzinātas un vairāk siltuma tiek saražota, lai apkurinātu telpu.

Komforts un drošība KFDesign kamīna kurtuvēm ir prioritāte Nr.1. Katrai kurtuvei komplektā ir ugunsdrošie cimdiņi un auksts rokturis. Katrai kurtuvei ir speciāla pelnu kaste, lai visefektīvāk izmantotu malkas degšanu uz pelniem. Tajā pašā laikā, no pelniem var atbrīvoties jebkurā laikā.

Kurtuves ir aprīkotas ar termostatu, kas automātiski regulē gaisa padevi attiecībā pret temperatūru kurtuvē. Tā rezultātā, apkures kapacitāte vienmēr ir stabila. Šis risinājums veicina kamīna lietotāja komfortu, ievērojami palielina degšanas laiku un ļauj ietaupīt malku.

Viegla piekļūšana pie priekšējā stikla kļūst svarīga, kad vēlamies to notīrīt. Tā viegli atiet no eņģēm un automātiski paceļas, tādā veidā nav vajadzības noliekties, lai to notīrītu. 


KFD ECO iLINE sērija

Kamīna kurtuve KFD ECO iLINE 5161     Kamīna kurtuve KFD ECO iLINE 5172     Kamīna kurtuve KFD ECO iLINE 5183 Kamīna kurtuve KFD ECO iLINE 5161 stūra kurtuve   Kamīna kurtuve KFD ECO iLINE 5183 stūra kurtuve ar paceļamo mehānismu

KFD kamīnu kurtuvju sērija ECO iLINE (cenas sākot no 1170 Euro ar PVN)

Moderni. ECO iLINE kamīna kurtuvēm piemīt visas moderno apsildes elementu īpašības. Tās ir piemērotas apsildīt dažāda izmēra mājas, pateicoties plašai apsildes jaudai no 7KW līdz 16.5 kW(atkarībā no modeļa). Šīs kurtuves ir lielisks risinājums Jūsu mājokļa apsildes risinājumam.

Efektīva un ekoloģiska. Malkas sadegšana ECO iLINE kurtuvēs ir pārsteidzoši efektīva. Moderna dubultās sadegšanas sistēma ļauj sasniegt augstāku siltuma efektivitāte, kam pateicoties šīs kurtuves ir efektīvas un ekoloģiskas.

Ekonomiska. ECO iLINE 5172 EX kurtuve ir aprīkota arī ar ūdens apmainītāju un dzesēšanas tinumu. Šī kurtuve ir piemērota apgādāt ar siltumu centrālas apkures sistēmu un silto ūdeni, kad darbojas aizvērtā sistēmā, kā arī ar siltā gaisa izplatīšanas trubu sistēmu.

Droša un ilgstoša. Masīva, dubultā apvalka konstrukcija ECO iLINE kurtuvēm(tērauds un šamats) garantē drošu darbību ilgstoši kurinot. Materiāli, no kuriem tiek gatavotas ECO iLINE kurtuves nodrošina daudzus gadus veiksmīgas kurināšanas. 

Universāls dizains. ECO iLINE kamīna kurtuves ir ražotas pamatojoties uz moderna dizaina prasībām - durvju rāmis nodrošina plašu kurtuves redzamību un skaistu skatu uz uguni. Smalkas līnijas bez nevajadzīgiem ornamentiem. Vienkāršais dizains ļauj kurtuves izmantot modernos un stilizētos kamīnos.

Vairāk 3D liesmas. Modernā stūra kamīna kurtuves ECO iLINE ir ideāls risinājums cilvēkiem, kuri vēlas lielisku 3D liesmas efektu. Pateicoties tam, liesma ir novērojama no dažādām vietām istabā, radot unikālu liesmas un gaišuma priekšnesumu. Valdzinošais rāmis pievieno šarmu šai liesmai. Pieejami modeļi ar sānu stiklu labajā pusē vai kreisajā pusē.

Visām kurtuvēm ir dūmvada šīberis. Tas ļauj precīzi regulēt vilkmi skurstenī. Lai padarītu izmantošanu parocīgāku, kurtuvēm ir slēdzis, kas neļauj atvērt durvis, kamēr šīberis ir aizvērts. Apkalpes procesā šīberis ir viegli pieejams no iekšpuses. Visām ECO iLINE kurtuvēm ir tieša svaigā gaisa padeve no ārpuses. Ārējās padeves regulācija un sadegšanas ātruma regulācija(kurtuves jauda) ir panākta izmantojot tikai vienu regulatoru. Kā arī speciālā deflektora konstrukcija nodrošina ilgāku sadegšanas gāzu cirkulāciju kurtuves iekšienē. Pateicoties tam, kurtuves efektivitāte ir augstāka ( lielāks siltuma daudzums no tā paša malkas daudzuma) un sadegšana ir daudz ekoloģiskāka. Deflektors izgatavots no skābju izturīga tērauda.


  

KFD MAX 5270 sērijas čuguna kurtuves (Cenas no 587 Euro ar PVN)
Čuguna kurtuve KFD Eco Max 5270Čuguna kurtuve KFD Eco Max 5270DČuguna kurtuve KFD Eco Max 5270D LČuguna kurtuve KFD Eco Max 5270D R 

Vairāk info ražotāju mājaslapā - www.kfdesign.pl


SIA "AGNI" no 2012.gada 1.maija ir KFD un KFDesign kamīna kurtuvju oficiālais pārstāvis un izplatītājs Latvijā.