Hi-Tech dizaina kamīni

Neparasti, neticami, aizraujoši... Neskatoties uz izteikto minimālismu, tieši šādi epiteti rodas apziņā, kad Jūs lūkojaties uz Hi Tech stila kamīniem. Īpašā šo kamīnu pazīme – tā ir modeļu daudzveidība, kur katrs modelis ir dizainera fantāzijas radīts mākslas darbs. Tādēļ katrs Hi Tech kamīns ir kā atsevišķs interjera mākslas objekts, bet iespējams, arī tā centrs.


AGNI ir vienīgie Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā Focus modernos dizaina kamīnus, kurus radījis dizainers Dominique Imbert no Francijas. Katrā Focus kamīnā ir savs vēstījums un doma, kura dzimusi dizainera iztēlē Francijas nomalē. Focus kamīns Jūsu mājā ir kā vēstījums viesiem par dizaina un ekskluzivitātes nozīmi Jūsu mājoklī. Focus ir Francijas uzņēmums, kas atpazīstams ar savu 1968. gadā izstrādāto kamīna dizaina ikonu - Gyrofocus, kura dizains laikam ejot nenoveco un ir populārākais Focus modelis arī mūsdienās. 
Vairāk informācijas un modeļi ražotāja mājaslapā - www.focus-creation.com

Gyrofocus Gyrofocus

Cosmofocus Eurofocus 

Ergofocus Domofocus


1976. gadā, franču dizaineris Jean-Claude Bordelet pētot moderno kamīnu nišu ļoti ātri atrod savu vietu kamīnu tirgū radot avangarda kamīnu, integrējot krāsas un apgūstot metālapstrādes pilnību. 
Katrs kamīns ir unikāls ar savu ideju un perfekcionismu. Māksla Tavā mājā! Vairāk info ražotāja mājaslapā - www.bordelet.com

EVA 992 BRUTEZELIA 908OCEA 911LARA 912
LINEA 914ELISA 981JULIETTA 985JULIETTA 985
JULIETTA 985JULIETTA 985EVA 992EVA 992 ZEBRA
AMILIA 996IRENA 910 VolutesSTELLA CUIVREEVA 992

Arī Arkiane no Francijas ir spējusi ielauzties ekskluzīvu un inovatīvu kamīnu nišā, kura pagājušogad pārsteidza ar savu jaunāko modeli Eclypse. Eclypse kamīns ir īpašs ar to, ka tam nav nepieciešams dūmvads uz augšu, jo tas iet zem grīdas un kamīnu var pārvietot no vienas istabas uz otru. Vairāk info ražotāja mājaslapā - www.arkiante.fr 

EclypsyaKephren
GaïaOxalis
FaykoSoïo
Yàn-Li