Hi tech fireplaces

Neparasti, neticami, aizraujoši... Neskatoties uz izteikto minimālismu,tieši šādi epiteti rodas apziņā, kad Jūs lūkojaties uz Hi Tech stila kamīniem. Īpašā šo kamīnu pazīme – tā ir modeļu daudzveidība,kur katrs modelis ir dizainera fantāzijas radīts mākslas darbs. Tādēļ katrs Hi Tech kamīns ir kā atsevišķs interjera mākslas objekts,bet iespējams, arī tā centrs.

Parasti šo kamīnu izgatavosanā izmanto modernus ugunsizturīgus materiālus – tēraudu un stiklu. Bieži akcentam tiek izmantots akmens.

AGNI ir vienīgie Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā Focus modernos dizaina kamīnus, kurus radījis dizainers Dominique Imbert no Francijas. Katrā Focus kamīnā ir savs vēstījums un doma, kura dzimusi dizainera iztēlē Francijas nomalē. Focus kamīns Jūsu mājā ir kā vēstījums viesiem par dizaina un ekskluzivitātes nozīmi Jūsu mājoklī.
 
http://www.focus-creation.com/#/range-fireplace-insert-stove-barbecues-accessories-Focus

Arī Arkiane no Francijas ir spējusi ielauzties ekskluzīvu un inovatīvu kamīnu nišā, kura pagājušogad pārsteidza ar savu jaunāko modeli Eclypse. Eclypse kamīns ir īpašs ar to, ka tam nav nepieciešams dūmvads uz augšu, jo tas iet zem grīdas un kamīnu var pārvietot no vienas istabas uz otru.
 
http://www.arkiane.fr/gb/index.cfm