Bio fires


 Ruby Fires - Lasize  Ruby Fires - Nero  Ruby Fires - Atri  Ruby Fires - Louis
 

Bioetanola kamīni ir vienīgā īstā alternatīva malkas un gāzes kamīniem vietās, kur nav vai nav iespējams izbūvēt dūmvadu. Dzīvokļi, biroji vai sabiedriskās telpas – bioetanola ( bezdūmvadu ) kamīns ar ĪSTU uguns liesmu , elementāri kopjams ( nav jāgādā malka, jāvāc pelni ) – ielajam bioetanolu, pielaižam uguni un baudām uguns deju...

Daudziem cilvēkiem dzīvesvietās : mājās, sevišķi dzīvokļos, īpaši augšējo stāvu dzīvokļos, ir izbūvēti malkas kamīni, kuri dažādu iemeslu dēļ ( jāgādā malka, ja malka ir mitra, tad tā ir jāžāvē, malka arī kaut kur ir jāuzglabā, kurināšanas laikā dažādu iemeslu dēļ var parādīties dūmu smaka,  pēc kurināšanas jāizvāc pelni etc. )   netiek lietoti. Bioetanola kamīns ir lielisks risinājums, kā atgriest jaunu dzīvību kamīnam un omulību mājoklim – ieliekam vecajā kamīna kurtuvē bioetanola degli, un atkal varam priecāties par dzīvo  uguni...

AGNI saviem klientiem piedāvā divus atpazīstamus un augstas kvalitātes bioetanola kamīnu ražotāju produktus: Radius Design no Vācijas un EcoSmart Fire no Austrālijas. Lai iepazītos ar pilnu produkcijas klāstu, lūdzu, apmeklēt kamīnu ražotāju mājaslapas.
www.radius-design.com un www.ecosmartfire.com

AGNI kopš 2013.gada ziemas perioda sākusi sadarbību un kļuvusi par Ruby Fires no Nīderlandes pārstāvjiem Latvijā. Ruby Fires piedāvā ne tikai gatavos modeļus, bet arī dažāda izmēra degļus, gan nerūsējošā tērauda, gan melnā metāla, kā arī 3D liesmas elektriskos kamīnus, kas darbojas uz ūdens.
Lai iepazītos ar pilnu produkcijas klāstu, lūdzu, apmeklēt ražotāja mājaslapu vai apmeklēt mūsu salonu:
www.rubyfires.nl
Bezdūmvadu kamīna galvenais elements ir konteiners – deglis, kurā tiek ieliets bioetanols. Tādēļ katrs var veidot ( pasūtīt ) savu sapņu kamīna dizainu – no tradicionāla līdz supermodernam.
,,AGNI” piedāvā iegādāties šķidro bioetanolu 3 L iepakojumos un atsevišķus degļus.